Bakımlı Bayan

Göz Kamaştıran Tırnak Trendleri

29.04.2020
125
Göz Kamaştıran Tırnak Trendleri

Göz Kamaştıran Tırnak Trendleri;Paris moda haftasının ardından 2020 tırnak trendleride kendini belli etmeye başladı. Sonbahar ve kış aylarında yükselişe geçecek tırnak trendlerini çok beğeneceksiniz. Klasik renklerin dışına çıkarak şık ve göz alıcı tırnaklara sahip olabilirsiniz. Bu sene tıpkı french manikürü kadar sevilip kullanılacak tırnak trendleri sizleri bekliyor.

 

Kırmızı ve Tonları

Göz Kamaştıran Tırnak Trendleri

Kırmızı ve kırmızının tonları asla demoda olmayacak gibi görünüyor. 2020 Sonbahar ve Kış aylarında kırmızı ve kırmızı tonlarına sık sık rastlayacağız. Kırmızının her tonunu bulmanız mümkün. Açık kırmızı ve nar çiçeği gibi renklerden çok bordo ve koyu kırmızı yükselişe geçiyor.

Metalik Tırnaklar

Göz Kamaştıran Tırnak Trendleri metalik

Metalik ojeler özellikle uzun tırnaklarda harika görünüyor. Gümüş altın ve parlak demir görünümüne sahip metalik ojeler size modern bir hava katacaktır. Özellikle sade elbiseleri tercih ettiğiniz özel gecelerde ve davetlerde gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Yarımay Manikür

Göz Kamaştıran Tırnak Trendleri

Son ayların tırnak trendlerinden biri olan yarım ay manikürü tüm hem yaz hem kış farklı renklerle karşımıza çıkacak. İlk olarak beyaz rengi ile karşımıza çıkan yarım ay manikürünü bu sene tüm renkleriyle göreceğiz. Pratik ve etkileyici tırnaklara sahip olmak istiyorsanız yarım ay manikürüne yakından göz atmalısınız.

Çizgiler ve İnce Şeritler

Çizgiler ve İnce Şeritler

Altın rengi ve siyah şeritler french manikür kadar alımlı görünüyor. Özellikle beyaz tırnak üzerine uygulanan altın rengi şeritler oldukça moda olacak. Siyah ve beyaz oje üzerine uygulanan şeritlerin uygulması çok kolay ve oldukça kullanışlı. Sonbahar aylarında tamamı çizgili tırnaklarıda sık sık karşılaşacağız.

Simli French

Göz Kamaştıran Tırnak Trendleri

Yaz aylarında başlayan simli oje trendi son hızla devam ediyor. Kalın simli ojeleri dilerseniz tek tırnağınıza uygulayabilirsiniz. Yada nude tonlarında ojenizin uçlarına simli oje ile french yapabilirsiniz. Tırnakların diplerine ve uçlarına simli oje uygulamak oldukça ışıltılı bir trend olacak gibi grünüyor. Özellikle yüzüğünüzü ve aksesuarlarınızı ön plana çıkarmak istediğinizde simli ve ışıltılı ojeleri tercih edebilirsiniz.

Beyaz oje

Göz Kamaştıran Tırnak Trendleri

2020’in en belirgin oje rengi beyaz. Ne giyerseniz giyin nereye giderseniz gidin beyaz oje kullanabilirsiniz. Beyaz oje sürmek ve kullanmak basit gibi görünsede oldukça zordur. Beyaz tırnaklarınızı taşlarla, şeritlerle ve yarım ay manikürü ile renklendirebilirsiniz. Şık ve aydınlık eller için beyaz çiğ beyaz ojeyi tercih edebilirsiniz.

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.